Послуги для офісів

У плині останнього часу наша компанія почала застосовувати політикові повного обслуговування підприємств замовника " під ключ.

У цьому розділі ми розповімо про те, що компанія пропонує для збільшення ефективності роботи й зниження витрат для клієнтів.

Для цього ми пропонуємо наступне:
 «Переклад внутрішнього підрозділу або підрозділів підприємства й усіх пов'язаних з ними активів в організацію постачальника послуг у плині певного часу за застереженою ціною». 

 На даний момент ми готові надати в сфері інформаційних технологій (ІТ) як повний набір для невеликих і середніх підприємств, так і вибірковий або проміжний для будь-якого підприємства. 
 

Зараз ріст таких послуг у сфері ІТ зв'язаний в основному з нестачею кваліфікованих фахівців, їх високою вартістю, більших витрат на постійне навчання й стрімкими змінами техніки й програмного забезпечення.
Ухвалення рішення про залучення сторонньої організації до аутсорсингу складається із трьох складових:

бажання зосередитися на основних видах діяльності
необхідність підвищення ефективності
гостра потреба в зниженні витрат. 

 Фірма "Сі Ен Ті" надає послуги по повному обслуговуванню оргтехніки замовника, називаного також керування потужностями. Якщо у вас є парк друкованої техніки практично будь-якої конфігурації, від десятків настільних принтерів до інженерних систем і мережних центрів печатки пропонуємо розглянути можливість висновку з нами договору на комплексне обслуговування техніки.

Що ж являє собою подібне обслуговування й чому це вигідно? Для цього розглянемо, які роботи треба проводити із друкованою технікою щоб вона служила довго, якісно й безвідмовно:
Профілактика
 Якщо провести аналогію з автомобілем, це планове технічне обслуговування. Профілактика являє собою контроль над станом обладнання, обстеження й усунення дрібних дефектів, технічний висновок по стану апарата. Періодичність установлюється на кожну одиницю техніки індивідуально й залежить від моделі обладнання, характеру й обсягу навантаження, умов експлуатації. Навіщо це потрібно? Під час профілактики усуваються незначні, що нагромадилися, зовні ніяк себе, що не проявляють, але якщо їх не усувати вчасно, здатні привести до виходу з ладу дорогих вузлів і агрегатів. У результаті обстеження інженер робить звіт про стан ресурсних частин і строках їх майбутньої заміни, власник обладнання може бюджетировать майбутні закупівлі.
Заміна ресурсних частин
 Під ресурсними частинами будемо розуміти всі що не ставиться до видаткових матеріалів але має певний строк експлуатації, у копіях, у місяцях, неважливо. Найчастіше замовлення й заміна таких частин досить нетривіальний процес. Крім того, дуже важливо міняти ресурсні запчастини вчасно, не доводячи до їхнього виходу з ладу. Вихід з ладу недорогої ресурсної запчастини може привести до виходу з ладу дорогого вузла.
Ремонт
 На жаль, рано або пізно все може ламатися у світі техніки. Якщо знову провести аналогію друкованої техніки з автомобілями то найважливішої частина ремонт в обох сферах є точна діагностика несправності. Чим точніше й швидше будуть знайдені причини дефекту, що проявляється, тем швидше й дешевше можна буде провести якісний ремонт.
Отже, ми розглянули самі основні аспекти експлуатації друкованої техніки. А тепер розглянемо, що необхідно для того щоб якісно здійснювати всі необхідні фази.
Профілактика
 Інженер, що обслуговує конкретний екземпляр, повинен досконально знати всі особливості щоб якісно провести профілактику, не залишити без уваги жодного вузла, жодного модуля а також зробити узагальнений висновок про стан обладнання. Якщо парк техніки різнорідний і великий для цього спеціально треба постійно навчати одного або більш інженерів.
Заміна ресурсних частин
 У першу чергу необхідно знати, що коли міняти, розуміти, коли запчастина за якимись причинами необхідно поміняти достроково. Отут відіграє більшу роль не тільки комплексні знання людину, що обслуговує техніку але й досвід роботи з різними обладнаннями. При відсутності досвіду він буде приходити в процесі помилок манливих за собою часті поломки, зайві й незаплановані витрати, зменшення строку життя обладнання й інші неприємні речі.
Ремонт
 Вертаючись до аналогії з автомобілями, приведу кілька фактів: власник "мерседеса" чи навряд довірить ремонт свого авто якому-небудь СТО із сумнівною репутацією; ремонт власними силами здійснюють в основному автолюбителі для яких сам процес ремонту хобі (якщо час людини коштує дорожче він не буде витрачати його на те, у чому спеціалізується хтось іншої); спроба обслуговування парку комерційних автомобілів різних виробників і різного класу власними силами приведе або до втрати прибутки або до необхідності відкриття власного СТО з навченим персоналом, необхідним устаткуванням, ефективним управлінням... У ситуації із друкованою технікою ми один у спостерігаємо таку ж аналогію. Власник одного персонального принтера цілком може собі дозволити ремонт власними силами, особливо якщо в штаті є людей, якій подобається ця робота. Якщо ламається складний дорогий апарат, виникає дилема: звернутися до професіоналів у цьому питанні, витратити гроші й одержати справний апарат або спробувати заощадити й ризикнути, раптом вийде зробити власними силами; зворотна сторона такого підходу - висока ймовірність що, по-перше, нічого не вийде й однаково треба буде звертатися до професіонала, по-друге, можна збільшити поломку недотепними спробами. Ну й завжди треба пам'ятати, що служить ця техніка для заробляння підприємством прибутки, а не для творення проблем. Розрахунки всіх витрат на експлуатацію устаткування дозволяє знайти вузькі місця, оптимізувати витрати і як результат одержати більше прибутки не вкладаючи додатково ні копійки.
Так що ж дає співробітництво з "Сі Ен Ті"?
 По-перше, ми можемо побрати на себе зобов'язання по обслуговування найрізноманітніших парків техніки різних виробників і устаткування різного рівня складності. У штаті "Сі Ен Ті" працюють сертифіковані фахівці високого класу минуючі постійне навчання по новій техніки й устаткуванню. По-друге, комплексне обслуговування за договором дозволяє вам не турбуватися про наявність видаткових матеріалів, ресурсних частин до вашої техніки, що приводить до мінімізації простоїв устаткування, а як відомо - "час - гроші". По-третє, консультації з питань створення, супроводу, модернізації техніки. У нас великий досвід побудови систем печатки різної складності.
Наостанку, варто згадати що договір на обслуговування полягає з кожним замовником індивідуально залежно від його потреби. Гнучкість у цьому питання дозволяє знайти оптимальний розв'язок, що дозволяє досягтися мінімізації витрат для забезпечення повноцінної роботи вашої техніки й ефективного виконання поставлених завдань. Слід також пам'ятати що важливим кроком для прийняття якого-небудь розв'язку є розрахунки вартості володіння

 Послуги з обслуговування комп'ютерів і мереж
 
Шановні добродії, ми пропонуємо пакет послуг з підтримки функционування вашої інформаційної системи. Спектр наших послуг містить у собі комплексне обслуговування комп'ютерної техніки, яке дозволить максимально ефективно вирішувати технічні завдання вашого офісу.

Якщо комп'ютерний парк офісу нараховує до 30 комп'ютерів, то вам буде вигідно скористатися нашими послугами зовнішнього системного адміністрування. Ми пропонуємо новий підхід до надання технічної підтримок — « без візиту в офіс замовника». Такий підхід припускає, що фахівці нашого технічного центру можуть вирішувати проблеми в роботі комп'ютерів ваших співробітників віддалено (за допомогою спеціальних програм). Це суттєво скорочує час, необхідне для реакцій на заявки користувачів, і більшість проблем можуть бути вирішені протягом 15-30 хвилин. Єдина необхідна для цього умова — наявність постійного з'єднання вашої офісної мережі з Internet.
Передоручення обслуговування комп'ютерів нашим фахівцям дає такі переваги:
Пряма економія на фонді заробітної плати — послуга нашої компанії коштує дешевше наймання штатного сісадміна, з урахуванням його зарплати, прибуткового податку й інших відрахувань + витрати на його робоче місце.
Співробітники вашої організації не відволікаються від профільної діяльності на вирішення технічних проблем.
Підтримка здійснюється кваліфікованим фахівцем, або групою фахівців, що мають певний рівень навчання.
Можливість одержання точної інформації про стан вашої комп'ютерної техніки (наші фахівці будуть вести повну й грамотну документацію на вашу Ит-Інфраструктуру).
Ні прив'язки до особистості інженера техпідтримки, відповідно, підтримка може виявлятися безперебійно повний робочий день, тобто на надання допомоги не будуть впливати, наприклад, лікарняні або відрядження окремих співробітників.
Заявки на надання підтримки може передаватися з використаннями технічних засобів зв'язку (e-mail, chat) — цим виключається ситуація, коли в службу підтримки неможливо додзвонитися. Завдяки цьому допомога здійснюється оперативно, що дає можливість мінімізувати простої в роботі.
Відповідальність за якість виконуваних робіт несе компанія «Сі Ен Ті», на відміну від системного адміністратора, що представляє тільки себе, а не компанію.
Якщо інформаційні технології не є профільною діяльністю вашої компанії, вам буде вигідно передати технічну підтримку користувачів, програмного й апаратного забезпечення на абонентсткое обслуговування компанії «Сі Ен Ті».
Що одержить ваша компанія:
 аудит інформаційної системи й ІТ-Процесів;
гарантована якість ІТ-Служб/сервісів;
стабільно працюючі програми й постійно справну комп'ютерну техніку;
оперативне усунення й запобігання технічних проблем через дистанційний доступ або у вашім офісі;
значне скорочення витрат на персонал;
постійний контроль над станом інформаційних систем, рекомендації з підвищення продуктивності, стійкості й захищеності.
У наші послуги входить:
 Вилучене обслуговування
 За допомогою вилученого підключення (на комп'ютери співробітників установлюється спеціальне ПЗ) наші фахівці можуть вирішувати проблеми без візиту у Ваш офіс. Це скорочує час реакції на виникаючі проблеми й знижує ваші витрати на обслуговування системи.
Адміністрування комп'ютерів і мереж
 Інженери можуть проводити типові операції по адмініструванню ресурсів системи (реєстрація користувачів, забезпечення доступу до мережних принтерів і дискам, установка латок на ПЗ, відновлення антивірусних баз і т.д). Можуть спроектувати й впровадити сервіси Internet (электропочта, прокси, вэб), а також засобу контролю над використанням мережних ресурсів.
Системна інтеграція
 Фірма «Сі Ен Ті», маючи багатий досвід впровадження розв'язків, може не тільки обслуговувати наявний парк комп'ютерів, але й зробити послугу на вибір і інтеграції нового обладнання, необхідного для задоволення зрослих потреб замовника.
ІТ Консалтинг
 Консультації по установці, настроюванні, експлуатації ПЗ й устаткування
Проектування й монтаж ЛОМ, телефонії
 Компанія «Сі Ен Ті» допоможе грамотно спроектувати й побудувати кабельну мережу у вашім офісі, а також вибрати, установити й настроїти активне мережне встаткування й офісну мініАТС.
Сервісне обслуговування комп'ютерної техніки
 Сервіс-центр «Сі Ен Ті» може проводити не тільки обслуговування комп'ютерів, але й профілактику й ремонт переферійного устаткування.
Як це виглядає на практиці?
Замовник і компанія «Сі Ен Ті» містять договір на абонентське обслуговування, у якім перелічуються роботи, виконувані по обслуговуванню комп'ютерів, час реакції служби підтримки, строки проведення робіт та інші параметри. Послуги надаються по двом можливим сценаріям:
Вилучений розв'язок проблеми службою техпідтримки в реальному часі.
Робота сервіс-інженерів «Сі Ен Ті» в офісі замовника.
У першому випадку інженери служби техпідтримки проводять діагностику заявок і, за допомогою спеціального ПЗ, операції по вилученім обслуговуванню комп'ютерів і вирішенню проблем, що дозволяє усувати несправності за 10-30 хвилин. У випадку неможливості усунення несправності віддалено (наприклад, вихід з ладу жорсткого диска, збій операційної системи) сервіс-інженер виконує передбачені договором роботи в офісі замовника. Також можливе обслуговування устаткування в сервіс-центрі «Сі Ен Ті», якщо ремонт не може бути виконаний на місці в замовника.
Доручите нам обслуговування ваших комп'ютерів і ваша компанія зможе зосередитися на основному бізнесі, тобто займатися тим, що в неї виходить найкраще!

Розпродаж!!!!

i-screen.jpg

Наші новини

20/12/2019

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Новим Роком і Різдвом Христовим!

Розклад роботи:

 • 21.12.2019 - робочий день з 9 до 18
 • 25.12.2019 - вихідний
 • 28.12.2019 - робочий день з 10 до 18
 • 30.12.2019 - робочий день з 9 до 18 (суботній графік)
 • 31.12.2019 - робочий день з 9 до 14 (суботній графік)
 • 01.01.2020 - вихідний
 • 02.01.2020 - робочий день (тількі внтутрішні роботи, клієнтів не обслуговуємо)
 • 03.01.2020 - робочий день 
 • 04.01.2020 - робочий день з 10 до 17 (суботній графік)
 • 05.01.2020 - 07.01.2020- вихідний 
 • 08.01.2020 - робочий день


14/06/2019
Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем захисника України!!!

Розклад роботи на свята:

 • 13.10.2019 вихідний
 • 14.10.2019 вихідний
 • 15.10.2019 - робочий в звичайном режимі


14/06/2019
Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Святої Трийці!

Розклад роботи на свята:

 • 15.06.2019 - скорочений до 16:00
 • 16.06.2019 вихідний -Великдень
 • 17.06.2019 вихідний
 • 18.06.2019 - робочий в звичайном режимі


27/04/2019

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Великоднем!

Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням. Світла і добра, благополуччя і процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, Вам, рідним і близьким. Христос Воскрес!

 

 

 Розклад роботи на свята:

 • 27.04.2019 - скорочений до 16:00
 • 28.04.2019 вихідний -Великдень
 • 29.04.2019 вихідний
 • 30.04.2019 вихідний
 • 01.05.2019 вихідний
 • 02.05.2019 - робочий в звичайном режимі

 

07/03/2019

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх зі святом весни Міжнародним жіночим днем 8 Березня!!!

На свята працюємо наступним чином:

 • 07.03.2019 - робочий день
 • 08.03.2019 вихідний
 • 09.03.2019 вихідний
 • 10.03.2019 вихідний 
 • 11.03.2019 - в звичайному режим


Результат пошуку зображень за запитом "8 березня"


21/12/2018

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Різдвом Христовим!!! та Новорічними святами!

Христос народився - Славимо його!!!! 

На свята працюємо наступним чином:

 • 22.12.2017 - скорочений робочий день до 17:00 
 • 23.12.2017 вихідний
 • 24.12.2017 вихідний
 • 25.12.2017 вихідний - Різдво Христове!
 • 26.12.2017 - 28.12.2017 - в звичайному режимі
 • 29.12.2017 - скорочений робочий день до 17:00
 • 30.12.2017 вихідний
 • 31.12.2017 вихідний
 • 01.01.2018 вихідний - Новий Рік!
 • 02.01.2018 - тільки внутрішні роботи (без клієнтів)
 • 03.01.2018 - 05.01.2018 - в звичайному режимі
 • 06.01.2018 вихідний
 • 07.01.2018 вихідний - Різдво Христове!
 • 08.01.2018 - в звичайному режимі


12/10/2018

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Захисника України і Покровом Пресвятої Богородиці!!!!

Результат пошуку зображень за запитом "14 октября праздник" 

Результат пошуку зображень за запитом "покрова"

Розклад роботи на свята:

 • 13.10.2018 - робочий день 
 • 14.10.2018 - вихідний
 • 15.10.2018 - вихідний
 • 16.10.2018 - робочий день в звичайному режимі23/08/2018


Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Прапору та Днем Незалежності України!!!!


Результат пошуку зображень за запитом "день незалежності"
Розклад роботи на свята:

 • 24.08.2018 - вихідний
 • 25.08.2018 - вихідний
 • 26.08.2018 - вихідний
 • 27.08.2018 - робочий день в звичайному режимі

 

27/06/2018

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Конституції!

Розклад роботи на свята:

 • 27.06.2018 - робочий день в звичайному режимі
 • 28.06.2018 - вихідний
 • 29.06.2018 - вихідний
 • 30.06.2018 - вихідний
 • 01.07.2018 - вихідний
 • 02.07.2018 - робочий день в звичайному режимі

07/04/2018

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Великоднем!

Хай Божа Матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес! –
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Результат пошуку зображень за запитом "великдень"

Розклад роботи на свята:

 • 07.04.2018 скорочений до 16:00
 • 08.04.2018 - вихідний
 • 09.04.2018 - вихідний
 • 10.04.2018 - робочий день в звичайному режимі

 

 04/03/2018

 Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх жінок зі святом
Шановні жінки!
Щиросердно вітаємо вас з міжнародним жіночим днем 8 березня!
Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

 

На свята працюємо наступним чином:

 • 08.03.2018 вихідний
 • 09.03.2018 робочий день


23/12/2017

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Різдвом Христовим!!! та Новорічними святами!

 Христос народився - Славимо його!!!! 

  На свята працюємо наступним чином:

 • 24.12.2017 вихідний
 • 25.12.2017 вихідний - Різдво Христове!
 • 26.12.2017 - 29.12.2017 - в звичайному режимі
 • 30.12.2017 - скорочений робочий день до 15:00
 • 31.12.2017 вихідний
 • 01.01.2018 вихідний - Новий Рік!
 • 02.01.2018 - тільки внутрішні роботи (без клієнтів)
 • 03.01.2018 - 05.01.2018 - в звичайному режимі
 • 06.01.2018 - скорочений робочий день до 15:00
 • 07.01.2018 вихідний - Різдво Христове!
 • 08.01.2018 вихідний
 • 09.01.2018 - в звичайному режимі


13/10/2017

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Захисника України!

 На свята працюємо наступним чином:

 • 14.10.2017 вихідний
 • 15.10.2017 вихідний
 • 16.10.2017 вихідний
 • 17.10.2017 - в звичайному режимі


23/08/2017

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Незалежності України!

На свята працюємо наступним чином:

 • 24.08.2017 вихідний
 • 25.08.2017 - в звичайному режимі


27/06/2017

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Конституції України!

На свята працюємо наступним чином:

 • 28.06.2017 вихідний
 • 29.06.2017 - в звичайному режимі


15/04/2017

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Великоднем!

 Рік у рік любов Господня
Творить свято Великодня.
Маленькі ангели несуть дари з небес.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 Розклад роботи на свята:

 16.04.2017 - 17.04.2017 вихідний

 • 18.04.2017 - робочі дні в звичайному режимі

 

На травневі свята працюємо наступним чином:

 • 30.04.2017 - 02.05.2017 вихідний
 • 03.05.2017 - 06.05.2017 - робочі дні в звичайному режимі
 • 07.05.2017 - вихідний
 • 08.05.2017 - робочий день
 • 09.05.2017 - вихідний
 • 10.05.2017 - робочі дні в звичайному режимі

 

03/03/2017

  Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Міжнародним жіночим днем!

   Розклад роботи:

 • 07.03.2017 - скорочений робочий день до 17:00
 • 08.03.2017 - вихідний


28/12/2016

 Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Новим Роком і Різдвом Христовим!

  Розклад роботи:

 • 31.12.2016 - скорочений робочий день до 16:00
 • 01.01.2017 - 02.01.2017- вихідний 
 • 03.01.2017 - робочий день (тількі внтутрішні роботи, клієнтів не обслуговуємо)
 • 04.01.2017 -06.01.2017 робочі дні 
 • 07.01.2017 - 09.01.2017- вихідний 
 • 10.01.2017 - робочий день 


13/10/2016

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Зброєних сил України!

 Розклад роботи:

 • 14.10.2016 -вихідний
 • 15.10.2016 -вихідний 
 • 16.10.2016 -вихідний
 • 17.10.2016 - робочий день в звичайному режимі


25/08/2016

Звертаємо увагу, що

 • 27.08.2016 -вихідний

з 29.08.2016р в звичайному режимі

23/08/2016

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Незалежності

 Розклад роботи:

 • 23.08.2016 - робочий день
 • 24.08.2016 -вихідний
 • 25.08.2016 - робочий день в звичайному режимі


24/06/2016

Компанія "Сі Ен Ті" вітає усіх з Днем Ко